×
zoom_in

Listwa magnetyczna na noże drewniana termometr higrometr 32,4x5,5x5 cm

137,40 zł brutto
137,40 zł netto

HOLD_1SZT_N1#5|PA
10000 szt.

Rabaty ilościowe

Ilość Cena brutto szt.
2 130,53 zł
5 123,66 zł
10 116,79 zł

Parametry

Długość
32,4 cm
Grubość
5 mm
Szerokość
5 cm

EAN:

Ilość
check Dostępny

Opis

LISTWA MAGNETYCZNA NA NOŻE DREWNIANA UCHWYT STOJAK Z TERMOMETREM

Listwa magnetyczna drewniana z termometrem na noże

LISTWA MAGNETYCZNA NA NOŻE UCHWYT Z TERMOMETREM

Wysokiej jakości uchwyt magnetyczny listwa stojak na noże. Doskonały dla Niej i dla Niego. Wykonany z drewna. Posiada termometr i można dokonywać pomiaru temperatury oraz wilgotności w %.

Zestaw zawiera:

* listwę uchwyt magnetyczny

* 2 wkręty montażowe

* 2 kołki rozporowe

WYMIARY: 32,4 mm [długość] x 5,5 mm [szerokość] x 5 mm [grubość]

MATERIAŁ: drewno

KOLOR: brązowy

PRODUCENT: Hunter, marka własna

Magnes znajduje się na całej szerokości listwy, dzięki czemu gwarantuje doskonałą przyczepność w każdym miejscu.

 

Listwa magnetyczna drewniana z termometrem na noże

DOSKONAŁY ŁAD W TWOJEJ KUCHNI DZIĘKI LISTWIE - UCHWYTOWI MAGNETYCZNEMU DO NOŻY. DODATKOWO MOŻESZ WYKONAĆ POMIAR TEMPERATURY I WILGOTNOŚCI W %

Czy znasz to uczucie, że nigdy nie ma potrzebnych przyborów pod ręką kiedy gotujesz? Trzeba ich szukać po szafkach i jest  to irytujące. Znaleźliśmy na to rozwiązanie.

Montujesz nasz wysokiej jakości uchwyt listwę magnetyczną z drewna i możesz do niej przyczepiać, co tylko chcesz pod warunkiem, że są to przedmioty metalowe. Listwa została dodatkowo wyposażona w termometr, na którym możemy dokonać pomiary temperatury oraz wilgotności w %.

Zaoszczędzisz dużo miejsca w kuchni, a twoje przybory kuchenne będą w idealnym porządku.

Zawiesisz na listwie magnetycznej: noże, chochelki, łyżki, trzepaczki i co sobie zamarzysz.

listwa magnetyczna uchwyt stojak z termomere

SZYBKI I ŁAWY MONTAŻ

W zestawie znajdują się 2 wkręty i 2 kołki rozporowe. Uchwyt magnetyczny na noże posiada już przygotowane otwory.

Przykręcasz w dowolnym miejscu i gotowe

Będzie stabilnie trzymał się podłoża i możesz wieszać, na nim przedmioty.

Listwa magnetyczna drewniana na noże z termometrem
TERMOMETR I HIGROMETR

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że prawidłowa wilgotność w domu ma istotny wpływ na samopoczucie jego mieszkańców, ale również na elementy wyposażenia domu. To właśnie od odpowiedniej wilgotności powietrza i temperatury w głównej mierze zależy komfort mieszkańców domu. Wilgotność powietrza - to procentowa zawartość cząstek wody w objętości powietrza. Z naszą listwą będziesz mógł to kontrolować.

Czym jest HIGROMETR?

Higrometr mierzy zawartość pary wodnej w powietrzu. Pełni znaczącą rolę w domu, przemyśle oraz ogrodnictwie.

Zbyt suche powietrze powoduje podrażnienie błon śluzowych układu oddechowego – zwłaszcza ust i nosa, co w długofalowej perspektywie może prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych, na przykład z zatokami. Nadmierna wilgotność również powoduje dyskomfort przy oddychaniu, co więcej, sprzyja alergiom (zarówno istniejącym jak i powstawaniu nowych) oraz jest zakwalifikowana jako jeden z czynników zaburzających prawidłowe rozmnażanie komórek organizmu ludzkiego – a więc przyspiesza starzenie i może nawet wpłynąć kancerogennie.

Troska o utrzymanie prawidłowej zawartości pary wodnej w powietrzu jest całkowicie uzasadniona, biorąc pod uwagę zdrowie domowników. Jakie są inne argumenty przemawiające za zastosowaniem higrometru? Zbyt wysoka wilgotność powietrza w domowych pomieszczeniach zazwyczaj prowadzi do rozwoju grzybów i pleśni. Są one nie tylko szkodliwe dla zdrowia (szczególnie dla dzieci, osób starszych, alergików i astmatyków), ale także zaburzają estetykę pomieszczenia i bywają niezwykle trudne do usunięcia – dlatego lepiej zadbać o profilaktykę.

Meble i panele z naturalnego surowca „pracują”. Drewniane włókna kurczą się lub rozpulchniają pod wpływem temperatury oraz wilgoci. Jeżeli zimą zauważysz szpary pomiędzy poszczególnymi elementami, oznacza to zbyt suche powietrze.

Higrometr to sprzęt, który zastosujesz również profesjonalnie, na przykład w sklepie lub magazynie. Tam utrzymanie określonej zawartości pary wodnej w powietrzu jest niezbędne do stworzenia optymalnych warunków przechowywania towaru. 

W ogrodnictwie higrometr pomoże w szklarni, aby kontrolować czynniki wpływające na rozwój kwiatów i warzyw.

Listwa magnetyczna drewniana z termometrem

16 w tej kategorii