×
zoom_in

Magnes neodymowy na tablicę lodówkę pinezka

3,65 zł brutto
3,65 zł netto

HOLD_1SZT_P1#5|PA
99777 szt.

Rabaty ilościowe

Ilość Cena brutto szt.
100 3,47 zł
200 3,29 zł
500 3,10 zł

Parametry

Wysokość
16 mm
Średnica
12 mm

EAN:

Ilość
check Dostępny

Opis

MAGNES NEODYMOWY NA TABLICĘ LODÓWKĘ - 1 SZTUKA

WYMIARY: 16 mm [wysokość] x 12 mm [średnica]

POWŁOKA MAGNESU: NiCuNi [antykorozyjna]

TYP: magnes Push-Pin

Maksymalna temperatura pracy: 80 °C

ILOŚĆ: 1 SZTUKA

ZASTOSOWANIE: wszechstronne: dom, biuro, praca, szkoła, agencje reklamowe

TRWAŁOŚĆ MAGNETYCZNA

Oferujemy wyłącznie produkty najwyższej jakości, gwarantujemy dożywotnią trwałość magnetyczną na sprzedawane przez nas magnesy.

Magnez neodymowy na tablicę lodówkę pinezka

SIŁA MAGNESÓW NEODYMOWYCH

Magnesy neodymowe to jedne z najsilniejszych magnesów na rynku. Zostały wykonane z materiału o bardzo wysokiej jakości. Jest to mieszanka neodymu, żelaza i boru. Magnesy mimo małych rozmiarów, wytwarzają bardzo silne pole magnetyczne, co przekłada się na dużą siłę przyciągania.

WPŁYW NA URZĄDZENIA ELEKTRYCZNE

Magnesy neodymowe generują bardzo silne pole magnetyczne, może ono mieć niekorzystny wpływ na urządzenia elektryczne, elektroniczne czy nośniki pamięci. Mogą również zakłócić pracę rozruszników serca.

RYZYKO OBRAŻEŃ CIAŁA

Z magnesami należy obchodzić się z dużą ostrożnością, zbliżanie ich do innych magnesów, czy powierzchni metalowych powoduje ich natychmiastowe przyciąganie. Bezwzględnie należy unikać umieszczania jakichkolwiek części ciała między przyciąganymi powierzchniami, może to skutkować poważnymi obrażeniami. Produkt nieodpowiedni dla dzieci.

KRUCHOŚĆ MAGNESÓW

Magnesy neodymowe, ze względu na ich skład chemiczny oraz proces produkcji są materiałami bardzo kruchymi, nieostrożne zbliżanie ich do innych magnesów czy powierzchni metalowych może skutkować uszkodzeniem mechanicznym.

magnez pin  push na lodówkę

ZASTOSOWANIE:

Zastosowanie magnesów Pin Push jest wszechstronne.

Wykorzystywane są zarówno w domu, np. jako magnesy na lodówkę do przypięcia zdjęć czy karteczek, po dziecięce kolorowe dekoracje. Stosuje się je również w przemyśle, biurze, warsztatach. Można spokojnie na nich zawiesić klucze, czy nożyczki. Mogą posłużyć do przypięcia grafików, dokumentów przewozowych.

Mogą być również wykorzystane do budowy maszyn, urządzeń elektrycznych, medycznych, czy silników. Z powodzeniem również można stosować je do mocowania narzędzi i kluczy oraz w modelarstwie.

Więc w zastosowania ich, ogranicza nas jedynie nasza wyobraźnia :)

16 w tej kategorii