×

Folie stalowe

Sorry for the inconvenience.

Search again what you are looking for

Folia stalowa ferromagnetyczna wykonana jest z proszku żelaza oraz wysokiej jakości termoplastiku i gumy. Imituje powierzchnię stalową. Jest doskonałym podłożem, świetnie przyciąga magnesy neodymowe, ferrytowe, anizotropowe, izotropowe oraz taśmę i folię magnetyczną.

Folia stalowa ferromagnetyczna w zależności od grubości i pokrycia ma różne zastosowania.

W swojej ofercie posiadamy folię stalową w arkuszach, na metry oraz na rolki. 

Folia stalowa ferromagnetyczna z warstwą białą suchościeralną PET z klejem idealnie nadaje się do produkcji tablic magnetycznych suchościeralnych wiszących.

Folia ferromagnetyczna stalowa z białym laminatem PVC dedykowana do druku  UV, solvent, sitodruk. Idealna na reklamy zewnętrzne.

Folia ferromagnetyczna stalowa z klejem doskonale nadaje się do użytku domowego oraz komercyjnego. Można z niej wykonywać tablice magnetyczne. Służy do celów informacyjnych, reklamowych, aranżacji wnętrz, czy zabawy z dziećmi.

Folia stalowa ferromagnetyczna z klejem jest samoprzylepna. Zawarty w niej klej trzyma dobrze i trwale wszelkiego rodzaju powierzchnie. Klej zawarty w folii ferromagnetycznej może nie związać się jedynie ze ścianą pokrytą farbą zawierającą domieszkę silikonu lub lateksu. Łatwy do usunięcia nie zostawia śladu.

Folia stalowa ferromagnetyczna PLAIN bez dodatkowego pokrycia może być łączona z foliami i taśmami magnetycznymi. Doskonała do: laminowania, kaszerowania (pokrycie cienką warstwą papieru), oklejania tekturą, papierem, kartonem, oklejania foliami poligraficznymi, oklejania cienkimi piankami typu Eva.

Zastosowanie: wszechstronne

* reklamowe - oklejanie aut, reklama na auto, czasowa promocja w sklepach, oklejanie witryn, jako tablica do wyświetlania prezentacji, do produkcji tablic magnetycznych, do produkcji tablic magnetycznych suchościeralnych.

*domowe - doskonała do malowania dla dzieci, koniec z porysowanymi ścianami (PET), do przyczepiania notatek, magnesów, zdjęć